معرفی شرکت

اطلاعات تماس

  • اصفهان شهرک صنعتی منتظریه
  • 03142290571-5
  • 03142290117
  • info@dgs-co.com

شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را درزمینهٔ تولید قطعات خودرو در استان اصفهان، شهرستان نجف‌آباد و در راستای همکاری با شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا آغاز نمود. در سال ۱۳۸۵، این شرکت موفق به کسب رتبه تولیدکنندگان برتر شرکت سایپا و در سال ۱۳۸۶، گواهینامه      ISO/TS16949:2009 را در خصوص سیستم مدیریت کیفیت تولید قطعات خودرو از شرکت TUV NORD  آلمان دریافت نموده است.

در حال حاضر سایت تولید این شرکت با وسعت بیش از ۳۰٫۰۰۰ مترمربع و با ۲۳٫۰۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده در شهرک صنعتی منتظریه نجف‌آباد، با بیش از ۴۵۰ نفر پرسنل و با هدف اشتغال‌زایی و همچنین کمک به خودکفایی کشور درزمینهٔ تولید قطعات خودرو و درنهایت جلب رضایت مشتریان خود که قطب‌های اصلی صنعت خودروسازی کشور هستند، مشغول به فعالیت است. خطوط تولید این شرکت در دو بخش ریخته‌گری تحت‌فشار (دایکست) و ماشین‌کاری قطعات آلومینیومی فعال است.

در بخش ریخته‌گری تحت‌فشار، ۲۵ ماشین دایکست از تناژ ۲۰۰ تا ۲۸۰۰ تن با ظرفیت تولید روزانه بیش از ۲۵ تن محصولات آلومینیومی در حال تولید است. همچنین، سالن‌های ماشین‌کاری این مجموعه، مجهز به انواع ماشین‌آلات CNC مدرن و دستگاه‌های ماشین‌کاری مخصوص است که ظرفیت ماشین‌کاری و آماده‌سازی سالیانه بیش از یک‌میلیون مجموعه قطعه را دارا است. آزمایشگاه¬های مکانیکی و متالوژیکی مجموعه، مجهز به دستگاه‌های اندازه‌گیری نظیر CMM، دستگاه X-Ray، کوانتومتر، سختی سنج و سایر تجهیزات اندازه‌گیری و کنترلی، در کنار کادر مجرب واحدهای تضمین کیفیت و کنترل کیفیت، پشتوانه مهمی را در تضمین و ثبات کیفیت محصولات تولیدی ایجاد نموده است.  از سال ۱۳۹۶ این مجموعه موفق به دریافت استاندارد IATF 16949:2016  و همچنین گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 از شرکت DQS آلمان گردیده است. از افتخارات دیگر شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان کسب مقام “برند برتر تولیدکنندگان قطعات دایکست” از سوی سندیکای صنایع آلومینیوم ایران در سال ۱۳۹۷است.

This post is also available in: English